Pos Naam voluit Woonplaats Start nr Lft Geslacht   Zwemtijd Looptijd (incl wissel) Totaaltijd
1 Jaco Boot Bodegraven 30 15 m 1/16-m 00:03:58 00:11:37 00:15:35
2 Raigen Kool GOUDA 32 13 m 1/16-m 00:05:25 00:10:23 00:15:48
3 Lars van Bergen   34   m 1/16-m   00:18:15 00:18:15
                   
1 Anne Engbersen Utrecht 31 12 v 1/16-v 00:03:40 00:12:56 00:16:36
  Senna Schouten Nieuwerkerk aan den IJssel 33 11 v 1/16-v     dns
                   
1 Bentley Resoort   45 9 m 1/32-m   00:10:53 00:10:53
2 Martin de Groot   42   m 1/32-m   00:15:26 00:15:26
                   
1 Milou Hoefnagel   44 11 v 1/32-v   00:08:32 00:08:32
2 Laura de Groot   43   v 1/32-v   00:14:55 00:14:55
                   
1 Benny Mulder Culemborg 17 36 m 1/4-m 00:13:56 00:40:31 00:54:27
2 Jan Boot Bodegraven 13 49 m 1/4-m 00:16:05 00:40:34 00:56:39
3 Ruben van Duren Hilversum 15 47 m 1/4-m 00:15:37 00:44:00 00:59:37
4 Walter van Leeuwen Voorhout 10 54 m 1/4-m 00:16:30 00:44:20 01:00:50
5 Arian de Korte Bodegraven 8 50 m 1/4-m 00:19:53 00:45:58 01:05:51
6 Olivier Dussine Hazerswoude-Dorp 11 51 m 1/4-m 00:18:12 00:47:48 01:06:00
7 Paul van der Weijden Mijdrecht 5 40 m 1/4-m 00:18:40 00:48:27 01:07:07
  Ad van Roekel Oudewater 1 55 m 1/4-m     dns
  Niels Olsthoorn Nieuwerkerk aan den IJssel 7 37 m 1/4-m     dns
  Ricardo Bannink Woerden 9 29 m 1/4-m     dns
  Sander Vermeulen Reeuwijk 14 49 m 1/4-m     dnf
  John Pfaff Woerden 16 53 m 1/4-m 00:15:22   dnf
  Sven Strijk Bodegraven 18 35 m 1/4-m     dns
                   
1 Lisette Verleun Bodegraven 6 25 v 1/4-v 00:17:04 00:48:22 01:05:26
2 Esther van Eijk Leiden 3 46 v 1/4-v 00:16:19 00:53:59 01:10:18
3 Christa Hofstra Leiden 4 49 v 1/4-v 00:17:03 01:01:21 01:18:24
4 Marinke Van der Kroon Voorburg 2 39 v 1/4-v 00:19:33 01:01:13 01:20:46
                   
1 Jeroen Velders Tiel 74 26 m 1/8-m 00:06:10 00:17:35 00:23:45
2 Karim Alders Dordrecht 73 29 m 1/8-m 00:06:34 00:19:20 00:25:54
3 Wouter van Catz Gouda 68 41 m 1/8-m 00:08:12 00:20:11 00:28:23
4 Ron Noordergraaf Bodegraven 71 42 m 1/8-m 00:06:53 00:23:20 00:30:13
5 Ian van den Berg ZEVENHOVEN 65 21 m 1/8-m 00:09:13 00:24:58 00:34:11
6 Rens Veerman Rijswijk 62 56 m 1/8-m 00:08:50 00:25:53 00:34:43
7 Ed Noorland Boskoop 63 54 m 1/8-m 00:09:07 00:26:09 00:35:16
8 Harry Blom Gouda 67 67 m 1/8-m 00:09:13 00:27:35 00:36:48
9 Henk Klaasenbos Alpen aan den rijn 59 67 m 1/8-m 00:09:35 00:29:43 00:39:18
10 Simon Zomerdijk Gouda 53 37 m 1/8-m 00:13:53 00:25:39 00:39:32
11 Martijn Veenstra Haarlem 52 33 m 1/8-m 00:12:07 00:28:06 00:40:13
12 Cees Overes Katwijk 55 74 m 1/8-m 00:11:49 00:31:21 00:43:10
13 Jaap Lips Waddinxveen 58 71 m 1/8-m 00:11:53 00:31:20 00:43:13
14 Kees van Geel Gouda 61 69 m 1/8-m 00:09:35 00:36:19 00:45:54
  Jeroen Robbers Leiden 69 36 m 1/8-m     dns
                   
1 Nadine Naaijkens Bodegraven 72 33 v 1/8-v 00:06:55 00:25:44 00:32:39
2 Estelle Roijmans Utrecht 66 27 v 1/8-v 00:08:36 00:25:00 00:33:36
3 Jonne Boot Bodegraven 54 17 v 1/8-v 00:09:15 00:26:41 00:35:56
4 Rosanne Malschaert Gouda 64 32 v 1/8-v 00:09:06 00:28:20 00:37:26
5 Dorien Veenstra Oegstgeest 56 28 v 1/8-v 00:10:59 00:27:05 00:38:04
6 Lonneke van Peperstraten woerden 57 48 v 1/8-v 00:11:22 00:26:49 00:38:11
7 Jeannette van der Linden Zoetermeer 70 35 v 1/8-v 00:09:59 00:35:01 00:45:00
8 Victoria Postma Gouda 60 49 v 1/8-v 00:10:17 00:36:25 00:46:42
                   
  Lynn Geelkerken/Pom   41   v 1/32-duo   00:09:57 00:09:57
  Piera Stallen/Liesbeth Gouda 12 22 v 1/4-duo 00:15:59 00:51:42 01:07:41
  Annemiek/Tessel vd Meer Bodegraven 51 52 m 1/8-duo 00:09:55 00:32:19 00:42:14

Static Motion

Lexmond Vastgoed

Hardloopwinkel

FacebookTwitter